Efekty leczenia

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Adam
Pacjent borykał się z ubytkiem w przedniej partii uzębienia. Po zapoznaniu się z jego potrzebami oraz oczekiwaniami, a także wykonaniu diagnostyki, uznaliśmy, że najlepszym sposobem będzie zastosowanie mostów na implantach. Dodatkowo użyliśmy też koron osadzanych na pozostałości sąsiadujących zębów, co całkowicie zmieniło uśmiech Pacjenta.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Anna
Pacjentka chciała poprawić wygląd swoich zębów, gdyż borykały się one z poważnymi przebarwieniami. Rozważając różne za i przeciw, wspólnie podjęliśmy decyzję o zastosowaniu licówek kompozytowych, czyli cienki płatków mocowanych do przedniej części uzębienia. Efekt widać jak na dłoni i dosłownie urzekł naszą Pacjentkę!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Marek
Dzięki bondingowi można uzupełnić pewne niedoskonałości zębów bez konieczności przeprowadzenia skomplikowanego leczenia. Przekonał się o tym jeden z naszych Pacjentów, którego uzębienie miało nieestetyczny kształt. Nałożenie kilku warstw materiału kompozytowego rozwiązało problem, a także poprawiło barwę uśmiechu. Wszystko w ciągu jednej wizyty!