O nas

Stomatologia Wielgos

Stomatologia Wielgos to kameralny gabinet, w którym Pacjenci będą mogli kompleksowo wyleczyć swój uśmiech. Zajmuję się różnymi dziedzinami stomatologii i dysponuję nowoczesnym sprzętem, który umożliwia eliminację różnego rodzaju problemów. Tylko holistyczne podejście do terapii pozwala osiągać wspaniałe efekty, spełniające potrzeby oraz oczekiwania leczonych osób.

Nowoczesny sprzęt

Aby zapewnić jak najwyższy standard świadczonych usług, zaopatrzyłem swój gabinet w innowacyjne urządzenia ułatwiające leczenie. Przykład stanowi mikroskop stomatologiczny, który wspomaga zabiegi endodontyczne i sprawia, że zajmują one mniej czasu oraz są znacznie skuteczniejsze.

Skaner wewnątrzustny to jedno z najnowocześniejszych urządzeń, które można znaleźć w gabinecie stomatologicznym. Trójwymiarowo obrazuje on jamę ustną, a uzyskane skany zastępują tradycyjne wyciski uzębienia. Służą one jako wzornik dla technika dentystycznego, który zajmie się stworzeniem konkretnej pracy protetycznej, czyli korony, mostu lub protezy.

Diagnostyka na miejscu

Diagnostyka to podstawa każdego leczenia stomatologicznego. Dlatego też dysponuję zaawansowanym sprzętem, który pozwala przeprowadzić wszystkie niezbędne badania na miejscu i bez zwłoki.

Podstawowym badaniem jest aparatura RTG. Odzwierciedla ona tkanki kostne jamy ustnej w różnym zakresie, co jest niezwykle przydatne podczas leczenia kanałowego, implantologicznego lub protetycznego. Ponieważ urządzenie emituje niewielką ilość promieniowania, procedura jest bezpieczna dla Pacjenta.

Tomografia komputerowa jest jednym z najbardziej uniwersalnych badań, używanych w szeroko pojętej stomatologii. Trójwymiarowo obrazuje wszystkie tkanki kostne twarzoczaszki Pacjenta, co pozwala analizować nie tylko uzębienie, ale np. stawy skroniowo-żuchwowe.

Wysokiej jakości materiały

Używane przeze mnie prace protetyczne są wykonywane z wysokiej jakości materiałów (porcelana lub tlenek cyrkonu). Dlatego też cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz estetyką, która naturalnie naśladuje wygląd tkanek zębów. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że Pacjent dysponuje pięknym uśmiechem, utrzymującym się przez lata!

Do zakładania tradycyjnych „plomb” używam materiałów światłoutwardzalnych, będących sprawdzonych rozwiązaniem. Dzięki nim wszystkie ubytki próchnicowe lub uszkodzenia mechaniczne są skutecznie rekonstruowane, a ząb zachowuje swoją anatomiczną budowę i pierwotną estetykę.

Umów się na wizytę!

Jeśli potrzebujesz usług doświadczonego dentysty, umów się na wizytę w Wielgos Stomatologia! Po przeprowadzeniu diagnostyki i zaplanowaniu leczenia rozwiążę Twoje problemy z jamą ustną, zapewniając Ci piękny uśmiech! Konsultację możesz zarezerwować, możesz to zrobić wypełniając formularz albo dzwoniąc pod numer +48 695 413 575

.

GALERIA

Dowiedz się więcej o akcji „Promocja Zdrowia Jamy Ustnej” w naszym gabinecie

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

    Dowiedz się więcej o akcji „Promocja Zdrowia Jamy Ustnej” w naszym gabinecie